پردیس طب - دستگاه وکیوم

 

 

دستگاه وكيوم براي درمان انواع ناتواني هاي جنسي مردان

دستگاه وکیوم بهترین وسیله جهت ایجاد نعوظ قوی و پایدار و تقویت جنسی آلت تناسلی

 

دستگاه وكيوم براي درمان انواع ناتواني هاي جنسي مردان (و حتي زنان) از جمله نعوظ ناقص، انزال زود رس وداراي خاصيت بزرگ كنندگي و كلفت كنندگي آلت تناسلي در مردان و همچنين جهت افزايش حساسيت پذيري و برجسته كردن آلت تناسلي در زنان, ساخت شركت روناس طب ،  به قيمت مناسب غير قابل مقايسه با دستگاههاي موجود در بازار.

دستگاه وکیوم بر خلاف ساير نمونه هاي موجود داراي سيلندر يك پارچه بوده كه كارائي دستگاه وکیوم را بالا برده و استفاده از آن را آسانتر نموده است.

"دستگاه وكيوم" وسيله اي است پزشكي با طراحي منحصر به فرد كه باعث ايجاد نعوظ بصورت طبيعي مي گردد.
درمان انواع ناتواني هاي جنسي با دستگاه وكيوم يكي از سه روش استاندارد قابل قبول از طرف انجمن اورولوژي امريكا است كه موثر و بي خطر مي باشد...


سيستم دستگاه جديد وكيوم
از موارد ناتواني جنسي ذكر شده ميتوان كاهش جريان خون به آلت تناسلي و يا فقدان قدرت نگهداري خون در آلت تناسلی را نام برد. دستگاه وکیوم با تقليد از مكانيسم طبيعي نعوظ طراحي شده و قادر به ايجاد توانايي در بروز و نگهداري حالت نعوظ براي انجام امور جنسي بوده و فرد نيازي به استفاده از دارو ندارد. براي ايجاد حالت نعوظ آلت تناسلی درون محفظه شيشه اي قرار گرفته و با ايجاد خلاء توسط پمپ، جريان خون آلت تناسلی افزايش يافته و حالت سفتي ايجاد مي شود. سپس حلقه فشاري در قاعده آلت تناسلی قرار مي گيرد كه مانع از خروج خون داخل آلت تناسلی گرديده و نعوظ حتي پس از برداشتن محفظه شيشه اي همچنان حفظ خواهد شد. اين حالت نعوظ را مي توان براي مدت حداكثر سي دقيقه نگاه داشت و هر چند بار كه بيمار نياز داشته باشد ميتوان آنرا تكرار نمايد. پس از برداشتن حلقه فشاري و برگشت خون، آلت تناسلی به حالت طبيعي و اوليه خود باز خواهد گشت. دستگاه به سادگي جايگزين حالت طبيعي نعوظ شده و يكي از بهترين راههاي درمان ناتواني جنسي در مقايسه با داروها، هورمونها و يا جراحي مي باشد. دستگاه وکیوم بطور كاملا موثر و موفقيت آميزي براي ايجاد حالت نعوظ در بيماران ديابتي، بيماريهاي عروقي، صدمات نخاعي، اسكلروز متعدد، جراحي پروستات و ناتواني هاي جنسي ناشي از مشكلات روحي رواني، به دنبال درمان دياليز، اشعه درماني، جراحي و آسيب هاي وارده به لگن مورد استفاده قرار مي گيرد. دستگاه وكيوم بدليل عوارض بسيار ناچيز و كارايي بسيار خوب در بيماران، مورد توجه روز افزون قرار گرفته است. ادامه استفاده از دستگاه وکیوم باعث افزايش اعتماد به نفس خواهد گرديد.
لازم به ذكر است پس از قرص سيلدنافيلد ( اين قرص در تمام افراد قابل استفاده نيست و در افراد با مشكلات قلبي ممكن است خطر ناك باشد ) استفاده از دستگاه وكيوم شايع ترين درمان مورد استفاده در كشورهاي ديگر است. اين روش درماني بي خطر ترين، موثرترين و مقرون به صرفه ترين روش درمان است. درد ناشي از استفاده از آن كه در درصد كمي از بيماران ممكن است وجود داشته باشد به مرور زمان برطرف مي گردد. بطور متوسط دو هفته زمان براي مسلط شدن بيمار به نحوه استفاده از دستگاه وکیوم لازم است. زمان لازم براي ايجاد نعوظ كامل بطور متوسط 2/5 دقيقه مي باشد و انزال در 75% بيماران خارج مي گردد و در اغلب بيماران باعث بهبود ارتباطات زناشويي مي گردد. در مقايسه با پروتز آلت تناسلی بسيار ارزانتر، داراي عوارض كمتر ( جراحي پروتز وضعيت آلت تناسلی را برگشت ناپذير مي سازد ) مي باشد و در تمامي موارد ناتواني جنسي سودمند است و همين امر است كه باعث استقبال زياد بيماران شده است. خوشبختانه تا كنون گزارشي در مورد عوارض شديد مثل تنگي مجرا و فيبروز آلت تناسلی در استفاده صحيح از دستگاه وکیوم وجود نداشته است. بهتر است به هنگام استفاده از دستگاه وکیوم بيمار از همسر خود كمك بگيرد و هر دو در استفاده از دستگاه وکیوم همكاري نمايند چرا كه اين همكاري باعث بهتر شدن روابط جنسي و مقبوليت آن خواهد گرديد.

 

 

ديگر موارد استفاده از دستگاه وكيوم
در افرادي كه بمدت كافي قادر به حفظ نعوظ نباشند
مدت زمان حفظ نعوظ آلت تناسلی مي بايستي به اندازه اي باشد كه تا پايان مقاربت جنسي ادامه يابد و در صورتي كه زمان آن از زمان مورد توافق زوجين كمتر باشد باعث عدم رضايت جنسي، افسردگي و سرخوردگي خواهد شد لذا استفاده از دستگاه وكيوم در اين زمينه مي تواند پاسخگوي خوبي جهت رفع اين مشكل باشد.

ميكروپنيس
در افرادي كه آلت تناسلی كوچكتر از اندازه طبيعي دارند استفاده از دستگاه وکیوم جهت فيزيوتراپي و افزايش اندازه آلت تناسلی موثر مي باشد كه در مقالات متعدد موجود در شبكه اينترنت ذكر شده است كه البته اين تاثير بستگي به ميزان تمرين شخص و مدت فيزيوتراپي آلت تناسلی خواهد داشت.
افزايش اندازه آلت  تناسلی توسط دستگاه وكيوم بطور يكنواخت خواهد بود و شكل و ظاهر آلت تناسلی بطور طبيعي حفظ خواهد شد.

زود انزالي

تعريف : رخ دادن انزال قبل از اينكه طرفين به اوج لذت جنسي برسند و اين مورد باعث عدم رضايت شريك جنسي در اين ارتباط دوطرفه شده باشد.
زود انزالي نوعي ناتواني جنسي محسوب مي شود و يكي از شايعترين مشكلات جنسي مردان مي باشد كه ميزان شيوع آن از 35% تا %40 در مقالات متعدد پزشكي ذكر شده است، كه ممعمولا حدود 2-1 دقيقه طول مي كشد.
در هنگام استفاده از دستگاه وكيوم همراه بدليل وجود حلقه فشاري در انتهاي آلت تناسلی ، نعوظ حتي پس از انزال باقي مانده و تا زماني كه حلقه در قاعده آلت تناسلی قرار دارد مانع برگشت آلت تناسلي به حالت عادي مي گردد. در طول مدت نزديكي در صورتي كه حتي پس از مدت 20 تا 30 دقيقه زوج مونث به اوج لذت جنسي نرسيده باشد مي بايستي علت آنرا در زوج مونث توسط روانپزشك جستجو كرد.
درمان زود انزالي به يكي يا هر سه روش زير ميسر مي باشد :
الف ) رفتار درماني
ب ) دارو درماني
ج ) استفاده از دستگاه وكيوم ( و يا روشهاي ديگري كه حتي پس از انزال نعوظ حفظ گردد )
دستگاه وكيوم پس از مدتي باعث بهبود كيفيت نعوظ و قوام آلت تناسلی مي گردد.

مزاياي دستگاه وكيوم
نعوظ مؤثر كه منجر به رابطه زناشويي موفق مي گردد در بيش از %98 موارد گزارش شده كه در صورت توجه به توصيه هاي پزشكان مجرب كه با دفاتر فروش همكاري مي كند مي تواند تا %100 مؤثر واقع گردد دستگاه وکیوم مورد تاييد انجمن اورولوژي ايران، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي، بنياد جانبازان و مراكز دانشگاهي است و سازمان پژوهش ها و تحقيقات صنعتي اخيرا آنرا با درجه ابتكار مورد تاييد قرار داده است

برای دریافت مشاوره در مورد خرید بهترین محصول با شماره 09192813464 و 09356822242 تماس حاصل فرمایید.

نحوه خرید محصولات :

خرید نقدی : در این روش ابتدا هزینه محصول را به شماره حسابهای شرکت واریز کرده و با شماره  09192813464 و 09356822242 تماس حاصل فرمایید. (این شماره فقط برای دریافت مشخصات سفارش شما میباشد) سپس در کمتر از 3 روز محصول با پست پیشتاز به دست شما میرسد (این روش سریع و 100% مطمئن است) .

خرید پستی : در این روش ابتدا محصول به دست شما میرسد و پس از تحویل آن از مامور پست مبلغ جنس را به مامور پست میپردازید که در این روش هزینه ارسال با پست به عهده مشتری میباشد .

قیمت دستگاه وکیوم : 000/50  تومان